Skip to main content

«Школі Супергероїв» початок нового, 2023-2024, навчального року

Восени 2021 року на території КНП «Міська клінічна дитяча лікарня № 16» ХМР була відкрита  ДУ «Школа Супергероїв», восьма в Україні, вона була призначена для забезпечення права на освіту хворим дітям, які на протязі тривалого часу знаходяться в лікарняних умовах.

21 грудня 2021 року  відбулось перше заняття  – «Урок мрії», тоді на нього прийшло 7 учнів. Окрім уроків  в класі передбачено заняття в боксах, біля  ліжка хворого, по відео зв’язку.

Всі педагоги школи  пройшли спеціальну психолого-педагогічну і медичну підготовку . Весь цей час з моменту відкриття, включаючи період  бойових дій на території міста Харків, «Школа Супергероїв» продовжувала свою роботу. Була відкрита додаткова група для дітей дошкільного віку, в команду педагогів  залучені психологи та вихователі . Тільки за перші півроку 2022 року освітні послуги  отримали 215 учнів, з них 78 дітей – це пацієнти гематологічного відділення лікарні.

Освітяни допомагають маленьким пацієнтам долати психологічні труднощі, що викликані довгим перебуванням у лікарні, важкими процедурами і певною ізольованістю від оточуючого світу. Школа на базі лікарні дає дітям можливість продовжувати розвиток і навчання, дізнаватися нове, не втрачати чарівні моменти дитинства.

Сьогодні у «Школі Супергероїв» відбулися урочистості з нагоди початку нового, 2023-2024, навчального року. Було піднято прапор Школи, як символ старту навчання. А ще були цікаві конкурси та вікторини з корисними подарунками. Самим великим подарунком для наших першокласників-супергероїв стала онлайн зустріч з  Президентом України Володимиром Зеленським, який привітав їх з святом Дня знань.